Światowy Dzień Wody

21 i 22 marca 2017

NIE MARNUJMY WODY!

Pod takim hasłem odbywają się tegoroczne obchody Światowego Dnia Wody.

Święto to, ustanowione w 1992 roku przez ONZ, ma przypominać, że wodę należy szanować. Ważne jest, by już u najmłodszych dzieci wyrobić dobre nawyki, dlatego od kilku lat Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” włącza się w te obchody.

 

21 i 22 marca 2017 roku wspólnie z Wodociągami Kieleckimi Sp. z o.o. i Wydziałem Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem teatr „Kubuś” zaprasza dzieci na pokaz eksperymentów w wykonaniu Szalonego Chemika, który poprowadzi Pani Małgorzata Młynik z Wodociągów Kieleckich. Przygotowaliśmy również pyszną wodę z saturatora oraz upominki.

W twórczej atmosferze, w takim magicznym miejscu, jakim jest Teatr, łatwiej będzie dzieciom przyswoić sobie kilka prostych zasad, które w znaczący sposób zwiększą ich świadomość na temat niemarnowania wody.

Obchody Światowego Dnia Wody w teatrze „Kubuś” uświetni obecność Prezydenta Kielc – Pana Wojciecha Lubawskiego oraz Prezesa Wodociągów Kieleckich – Pana Henryka Milcarza, którzy wezmą udział w pokazie Szalonego Chemika w dniu 22 marca o godz. 12.00.

ZAPRASZAMY do teatru 21 i 22 marca!