Scenograf, kostiumograf.
Projektuje kostiumy teatralne, scenografię do filmów krótkometrażowych i teledysków. Zajmuje się projektowaniem graficznym i projektowaniem ubioru. Uwielbia myślenie konceptualne i prace ręczne.
Ukończyła ASP Katowice, studiowała w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Ma za sobą pokaz swojej kolekcji podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Stylizuje sesje zdjęciowe. Fascynuje się połączeniem mody ze sztuką.
Dla dzieci prowadzi warsztaty teatralne i twórcze zajęcia pobudzające zmysły.
Jako kostiumograf teatralny współpracuje z Wojciechem Kościelniakiem od 2012. (spektakle: „Hallo Szpicbródka” i „Kariera Nikodema Dyzmy” Teatr Syrena w Warszawie, „Mistrz i Małgorzata” Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, „Sześć wcieleń Jana Piszczyka” Teatr Polski w Bielsku-Białej, „Czyż nie dobija się koni” Teatr Wybrzeże w Gdańsku, „Solaris” Teatr im. Słowackiego w Krakowie, „Wiedźmin” Teatr Muzyczny im. Baduszkowej w Gdyni). Pracowała też przy spektaklach dla dzieci, „Wanna Archimedesa” i „Dzieci z Bullerbyn” w reżyserii Krzysztofa Jaślara.
Spektakl „Sześć wcieleń Jana Piszczyka” zdobył Złotą Maskę 2015 za najlepszy spektakl teatralny. W 2016 r. z kolei film krótkometrażowy „Pierwsze” reż. Monika Majorek (scenografia Bożena Ślaga, Magdalena Osman-Sroka) zdobył Polish American Film Forum for the Young Filmmakers w Los Angeles. W 2017 „Wyzwolenie” w reżyserii Weroniki Andersson (scenografia Bożena Ślaga, Magdalena Osman-Sroka) uznano za najlepszy krótkometrażowy film Female Eye Film Festiwal w Toronto.
Realizacje w teatrze "Kubuś":
- Dwie wyspy, na podstawie książki "Dwoje ludzi" napisanej i zilustrowanej przez Iwonę Chmielewską, scenariusz i reżyseria - Daria Wiktoria Kopiec, tekst - Anna Andraka, 2018 (kostiumy)
- Zmruż oczko, tekst - Magdalena Mrozińska, sztuka inspirowana baśnią H. Ch. Andersena "Ole Zmruż-oczko", reżyseria - Przemysław Żmiejko, 2019 (scenografia)