OFERTA PRACY

Oferta pracy dla osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko:
KASJER BILETOWY

Miejsce pracy: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach

Zadania na stanowisku:

  • sprzedaż biletów wstępu na przedstawienia wystawiane w teatrze,
  • sporządzanie raportów sprzedaży biletów,
  • wystawianie faktur VAT,
  • sporządzanie raportów fiskalnych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego,
  • znajomości obsługi komputera,
  • znajomości obsługi kasy fiskalnej,
  • dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności, dokładności i sumienności.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • perspektywę rozwoju i możliwość rozbudowania kariery zawodowej,
  • umowę o pracę.

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie podpisanego CV oraz listu motywacyjnego wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.)” w siedzibie Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach, przy ulicy Dużej 9 (sekretariat), w terminie do 21.03.2014 r.

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.